Naujienos

Top100.lt

UAB „Lutora“ įgyvendina ES lėšomis dalinai finansuojamą projektą, skirtą padidinti įmonė

  

UAB „Lutora“ įgyvendina ES lėšomis dalinai finansuojamą projektą, skirtą padidinti įmonės autoserviso  paslaugų patrauklumą, pakeičiant paslaugų dizainą internetiniame puslapyje.

 

UAB "Lutora" įkurta 1996 m. Įmonė nuolat plečia savo veiklą ir teikia platų paslaugų spektrą: automobilių remonto paslaugos, šarnyrų ir traukių restauravimas, važiuoklės remontas. Taip pat užsiima autotuningu, padeda surasti naujus ir naudotus automobilius pagal kliento reikalavimus. Šiuo metu įmonė reaguodama į klientų poreikius bei siekdama užtikrinti efektyvų paslaugų teikimą, atnaujina internetinio puslapio dizainą.

 

Įmonė įgyvendina iš dalies ES lėšomis finansuojamą projektą: „UAB ,,Lutora’’ įmonės paslaugų užsisakymo internetu dizaino keitimas  pagal 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę NR. 03.3.1-LVPA-K-838 „DIZAINAS LT, kurios tikslas yra paskatinti įmones investuoti į gaminių (paslaugų) dizaino sprendimus, siekiant padidinti įmonės produktų ar paslaugų patrauklumą, o kartu įmonės produktyvumą.

 

Projekto tikslaspadidinti įmonės autoserviso  paslaugų patrauklumą, pakeičiant paslaugų dizainą internetiniame puslapyje. Sukurtas autoserviso paslaugų užsisakymo langelis,  klientams leis žymiai paprasčiau ir greičiau užsisakyti įmonės teikiamas paslaugas, be to kuriamas dizaino sprendimas yra pritaikytas mobiliesiems įrenginiams.

 

Projektui įgyvendinti iš Europos sąjungos struktūrinių fondų skirta 4176,00 Eur investicijų.

 

Projekto įgyvendinimo trukmė 3 mėnesių.

 

Daugiau informacijos apie įmonę pateikiama internete http://lutora.lt/ .

 

 

grįžti atgal